KUJT I KA BËRË ‘DISS’ PËRMES HIGH 3, MAJKU?! (VIDEO)

By

Karrierën e filloi si pjesë e grupit me pesë antarë TDS, më pas kur morën vëmendjen e publikut ata ishin vetëm tre.

Pak vite më vonë sërish u ndane dhe mbetën dy antarë.

E sot nga TDS nuk ka më asgjë.

Onati dhe Majku janë të vetmit reperë që po vazhdojnë këtë zhanër por tashmë vetëm me emrat e tyre.

Mirpoë raporti mes dyshes nuk ka ndryshuar e këtë gjë e kanë vërtetuar përmes koncertit që kanë mbajtur të hënën në kryeqytet.

Të dy artistët janë pjesë e ‘Babastars’ e të gjithë jemi koshient për raportet e tyre me reperë nga labellat e tjerë, mirëpo marrëdhënia e tij me kolegët nuk është armiqësore.

‘Babastars’ para pak jave kanë publikuar edhe kliping e ri ‘High 3’ e ndryshe nga reperët tjerë Majku rimon shumë shpejt.

Përpos shpejtësisë në këtë këngë dallohen edhe disa vargje kundrejt dikujt, mirpo Majku nuk i adreson askujt diss./Prive.al

Artikuj të ngjashëm