Fustanet prej xhinsi – fantastikë për çdo dalje (FOTO)

By
Fustanet nga xhinsi janë prej veshjeve që kurrë nuk do të dalin nga moda.

Disa prej fustaneve nga xhinsi më të pëlqyera në ditët e sotme përfshijnë ato me supe të fryrë, prerje të çrregullta, qepjet e frymëzuara nga perëndimi dhe fundin me ngjyrë më të hapur. 
Pjesa më e mirë është se ato janë të gjithanshme dhe mund t’i veshim kudo. Mund t’i vishni gjatë fundjavës me një palë atlete apo me ndonjë bizhuteri që bie në sy për daljet natën.
Të preferuarat tona i gjeni më poshtë.

Artikuj të ngjashëm