ÇKA NDODHI ME GJYQIN E STRESIT?!

By

Reperi i njohur për skandalet dhe jetën e tij të shthurur Stresi, i cili para disa muajsh u arratis nga paraburgimi ku ndodhej në Tiranë drejtë Zvicrës, ngase shetitej me veturë pa patentë shoferi.

Stresi ka fituar gjyqin i cili kishte hapur aktakuzë kundër tij për arratisje dhe mos përfillje të ligjeve të caktuara nga shteti Shqiptar.

Burime të afërta me reperin bëjnë të ditur që Stresi gjatë javës në vijim do të kthehet në Tiranë, normalisht i lirë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm