“Do të shkrihem”, Ana duet me Mc Bekën dhe Arta Selimin (VIDEO)

By

Ana Kabashi vazhdimisht i argëton banorët e Big Brother VIP Kosova, por edhe publikun, me muzikë.

Sot ajo ka kënguar këngën “Do të shkrihem”, përcjell Klankosova.tv.

Këtë performancë ajo e ka bërë në bashkëpunim me Mc Bekën dhe Arta Selimin

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm