Gjira i kushton një këngë djalit të saj në ditëlindjen e tij të parë

By

Ditëlindja e parë e të voglit do jetë gjithnjë shumë e veçantë për prindërit – jo se ditëlindjet e tjera nuk janë!

Mirëpo si një ditëlindje e parë, ajo ngërthen në vete një emocion që përjetohet për herë të parë.

I vogli i këngëtares Gjira, Maël sot po feston ditëlindjen e parë.

Mami Gjira u sigurua që të shënjojë këtë ditëlindje të parë me një video shumë të veçantë.

“Kjo date esht shume e veçantë per mua … dhe prandaj vendosa ti japi emocioneve te mia një tingull … per Maëlin nga Mami” – shkruan Gjira nën videon që postoi.

Ndiqni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm