Kush është Bardhi që qëndron pas hitit “Betohemi”?

By

Me të mbaruar vera, Bradhi lansoi edhe projektin e tij debutues “Betohemi”, që u dëgjua dhe vazhdon të dëgjohet gjithandej.

Një emër i ri në industri i cili dalëngadalë po fiton territor në skenën e muzikës.

Kush është ai? Çka do të na sjellë më vonë dhe çfarë planesh ka? Na e tregon më se miri vetë, Bardhi.

Ndiqni të plotë materialin e përgatitur, më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm