Prapa këtij stili unik flokësh mund të qëndrojë vetëm një emër

By

Së fundmi, Dafina Zeqiri ka shpërndarë nëpër rrjete sociale, një klip të shkurtër që prezanton shijen e parë të asaj që do të jetë videoklipi i saj i ardhshëm për këngën “Zili Zili”.

View this post on Instagram

@dafina.zeqiri #ZILIZILI next week 🙌🏻

A post shared by Kaci Lleshi (@kacilleshi) on

Nuk mund të shkojë pa u theksuar edhe modeli i saj i veçantë i flokëve që duket se sfidon çdo ligj të natyrës. Prapa këtij modeli kreativ e inovativ flokësh, mund të qëndrojë vetëm një emër, dhe ai është Kaci Lleshi.

Ndër vite, nuk ka dështuar së prezantuari stilet më të bukura të flokëve, duke sjellë i pari në mënyrë të shkëlqyeshme tendenca botërore.

Një emër që ka vite që ka dëshmuar veten, shumë të famshëm i besojnë punën vetëm atij – mjeshtrit të flokëve, Kaci Lleshit. /Prive.al

View this post on Instagram

@dafina.zeqiri 🤍 #ZILIZILI

A post shared by Kaci Lleshi (@kacilleshi) on

 

Artikuj të ngjashëm