Çka po ndodh? Kjo kolege ka këngë të ngjashme me atë të Taynas?

By

Në vjeshtë priten projekte dhe një prej artisteve më të suksesshme është gati për të “goditur”.

Fjala është për Taynan e cila në rrjete sociale ka paralajmëruar këngën e re.

View this post on Instagram

Has anybody seen my husband? He fell from the sky before me😈

A post shared by Tayna (@tayna) on

“Johnny,  Johnny” – është pjesa që dëgjohet në teaser-in e shkurtër në InstaStory nga artistja dhe producenti Cricket.

Nuk ka vonuar shumë dhe një refren të ngjashëm e ka ndarë më pas edhe Diona Fona.

View this post on Instagram

O XHANI XHANII #comingsoon baby 💕

A post shared by Diona Fona (@dionafona) on

Në rrjete sociale, këngëtarja ka paralajmëruar këngën e re “Xhani,xhani” që ka një vijë melodike pothuajse të përafërt.

Duke qenë se nuk bëhet fjalë për duet, me gjasë është një përafrim i rastësishëm në këngët e reja të artisteve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm