Pse shkoi Agnesa në Dubai?!

By

Agnesa Vuthaj tashmë është kthyer në një businessëoman. Për këtë arsye edhe udhëtimet e punës janë të shpeshta.

Pasi ishte në shumë vende të botës, rradha është për Dubain ku Vuthaj ka shkuar për të përfunduar disa punë.

Por nuk ka shkuar atje vetëm. Me vete ka marrë dhe fotografin Veton Osmanin me të cilin do të realizojnë një set fotografik atje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm