Kur të jetë koha për martesë, nëna e Ardian Bujupit do një nuse shqiptare

By

Së fundmi në emisionin NIN me Alaudin Hamitin në Klan Kosova, I ftuar ka qenë Ardian Bujupi.

Këngëtari i cili rrallë herë prezantohet në intervista, ka treguar shumë gjëra rreth karrierës dhe jetës personale.

Ndër të tjerash, ai foli edhe për projektin e fundit me Xhensila Myrtezajn dhe lidhjen e përfolur me një modele.

Së fundmi, në mediat e shtypit rozë është përfolur për një romancë mes Ardian Bujupit dhe Sabrine Khan, të cilën këngëtari e prezantoi përmes rrjeteve sociale dhe në një klip të tij.

Po ashtu ai theksoi se nëna e tij insiston që Ardiani të marrë një nuse shqiptare. Për më tepër a ka një romancë mes Bujupit dhe Khan?

Zbulojeni në intervistën e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm