SELDI KTHEHET PËR MUAJT E NXEHTË!

By

‘Digjet Ballkani’ është projekti i fundit muzikor i këngëtarit Seldi Qalliu. Kjo këngë u lançua pas lojës së futbollit mes Shqipërisë dhe Serbisë.

Ndërsa pas saj pushoi disa muaj për tu kthyer në muajt e nxehtë.

I konktakuar nga Prive, artisti ka treguar se ka filluar punë për këngën që do lançohet gjatë verës.

Ky projekt është akoma në fazën fillestare./Prive.al

Artikuj të ngjashëm