Tuna po rikthehet: Çka po sjellë ajo, s’është parë në estradën shqiptare (VIDEO)

By

Meqë pauzën e pati të gjatë, rikthimin do ta ketë shumë të bujshëm.

Këngtarja shqiptare Tuna Sejdiu, ka paralajmëruar rikthimin e saj me një këngë të re e pak a shumë me pamjen e këngëtares jemi njoftuar përmes rrjeteve sociale.

Siç merr vesh Prive, Tuna e ka përfunduar këngën e re, ndërsa klipin e ka xhiruar jashtë vendit.

Kënga e Tunës do të jetë ritmike dhe i dedikohet dashurisë, ndërsa siç ka rrëfyer vet Tuna projekti i saj do jetë diçka madhështore, çka s’është parë në Kosovë e Shqipëri! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm