Kur e nisi repin – Genc Prelvukaj bënte gjërat më të cuditshme që të binte në sy

By

Këngëtari Genc Prelvukaj, ka mbi 20 vjet që është në skenë.

Dhe për t’i mbijetuar kaq gjatë skenës, ai ka bërë ca gjëra të cuditshme në rininë e tij, që e bënë të mbahet në mend.

I ftuar në emisionin Xing me Ermalin të Shtunën, Prelvukaj na ka shkrirë së qeshuri me ca rrëfime nga fillimet e karrierës së tij.

“Nuk gjenim pantollona të gjera si repera, dhe i blemë të personave me mbipeshë edhe dilshim në skenë”.

“Njëherë kam pasur të dal në koncert dhe tërë ditën e mendova se sit ë dukem ndryshe dhe shkova e vendosa dorën e thyer në allqi”, ka thënë Genci. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm