Kështu kaluan 1 Majin familja Fejzullahu! (FOTO)

By

Dita e sotme, tradicionalisht në shoqëritë perëndimore si moment proteste dhe reflektimi për të drejtat e punëtorëve, pa asnjë befasi, edhe kësaj here në Kosovë u prit si festë.

Të shumtë ishin ata që zgjodhën destinacione të ndryshme si atraksione turistike për të kaluar ditën me familjen.

E jo të paktë ishin edhe ata që vendosën që kjo ditë t’i gjej përtej kufinjve të Republikës, respektivisht në Ulqin.

Kështu vepruan edhe familja Fejzullahu që kanë marrë rrugë drejt Plazhës së vogël nga ku kanë postuar foto në rrjete sociale megjithëse në një mot jo fort premtues.

Bashkëshortja e Ermalit, Ariana dhe nëna e tij Nera, në imazhet e postuara shihen së bashku duke kaluar shumë mirë nën shoqërinë e njëra-tjetrës.

Një relacion definitivisht për t’u pasur lakmi! /PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm