Rita Ora dhe DJ britanik Sigala në një bashkëpunim

By

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, ka bërë një njoftim në rrjetin social Instagram.

Ajo ka bërë të ditur se shumë shpejt do të vijë me një këngë të re në bashkëpunim me DJ britanik Sigala.

Kënga titullohet “You For Me”, dhe do të publikohet më dy korrik.

Rita ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi nga xhirimet e klipit, ku shfaqej mjaft atraktive.

View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

“Kush është gati për verë? Jam shumë e emocionuar të bashkohem me Sigala për këngën verore “You For Me” më 2 korrik! Le të shkojmë”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e fotografive. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm