Kështu shfrytëzon Tayna kohën e lirë gjatë fluturimeve

By

Kohët e fundit Tayna ka udhëtuar në shtete të ndryshme për të performuar për fansat e saj.

Mirëpo kohën e lirë disa orëshe gjatë fluturimeve nga vendi në vend, Tayna e shfrytëzon në mënyrën produktive.

Për një jetë kaq dinamike  dhe të zhurmshme që ajo bën, kjo kohë e lirë i shërben asaj si qetësi duke lexuar një libër të mirë.

Në fakt, reperja është një lexuese e rregullt kur shumë nga materialet që lexon i ndan edhe në Instastory të saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm