Ku po pushon me bashkëshorten Neki Emra (FOTO)

By

Këngëtari Neki Emra vitin e kaluar i dha fund beqarisë së tij duke u martuar kështu me Zana Zhavelin.

Neki, përveq që mjaft i angazhuar nëpër mbrëmje muzikore dhe në projekte të tiera, ai po gjenë mjaft kohë për të kaluar më bashkëshorten e tij.

Për ciftin simpatik muaji i mjaltit duket të mos mbarojë kurrë, të shpeshta janë imazhet që ata publikojnë në rrjete sociale nga vende të ndryshme që vizitojnë
.
Ndërsa ato të fundit janë nga një resort në Greqi teksa cifti po kalojnë moment mjaft relaksuese duke shijuar verën e hershme për ta./PRIVE.AL/

693c6b08b8f16c81128792f73aeb7839017fa8a87caeb9f938a4ddcb47f4ae0d_full

51bb437fa09d9725ed3a40afc5db538aad93e4fff6ee386370c8736a4dd1e8ec_full

 

Artikuj të ngjashëm