Ambasadori britanik uron Dua Lipën për suksesin në ”Grammy”

By

Ambasadori britanik në Kosovë, Nicholas Abbott, ka uruar Dua Lipan, këngëtaren kosovare me famë botërore, për suksesin e treguar në ceremoninë ”Grammy”.

Abbott, shkruan se Dua Lipa, po i bënë krenare Britaninë e Madhe dhe Kosovën.

”Përgëzimet e mia Dua Lipa për suksesin tuaj në Grammy, ju i bëni Mbretërinë e Bashkuar dhe Kosovën krenare! Urime!”, shkruan Abbott.

May be an image of 1 person and standing

Artikuj të ngjashëm