Blick për Lugatin: “Stili i tij dallon nga turma”

By

Gjon Karrica i njohur si Lugati erdhi iu rikthye industrisë së argëtimit si banor i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Energjia e tij e madhe, humori dhe çiltërsia shpejt e bënë atë një nga banorët e preferuar jo vetëm të publikut po edhe banorëve të vetë shtëpisë.

Fatkeqësisht udhëtimi i tij në këtë aventurë të madhe televizive u ndërpre në gjysmë për shkak të një përkeqësimi shëndetësore të cilin Lugati e tejkaloi shpejt por jo shpejt mjaftueshëm që ai të rikthehej.

Së fundmi, gazeta Blick ka përgatitur një reportazh për Lugatin duke shkruar: “Gjon Karrica qeshi, kërceu dhe këndoi drejtpërdrejt në zemrat e shqiptarëve në mbarë botën gjatë edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Stili i tij dallon nga turma. Këtu ai tregon një përzgjedhje të veshjeve të tij të preferuara”. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Gjon Gjon (@lugatiofficial)

Artikuj të ngjashëm