Krizë mes Greta Koçit dhe Genc Prelvukajt, e thotë vet këngëtarja

By

Këngëtarja Greta Koçi ka zbuluar si qëndron marrëdhënia e saj me reperin Genc Prelvukajn, i cili është i martuar me motrën e saj Enin.

Përmes opsionit pyetje/përgjigje në Instagram, Greta tha ‘momentalisht jemi në krizë’ pasi dikush e pyeti ‘si i ke marrëdhëniet me Gencin’.

Megjithatë, me sa duket këngëtarja e ka thënë me shaka këtë pasi ajo punon me reperin tash e disa kohë në të gjitha projektet e saj.

Nëse nuk e dini, Genci dhe Eni tashmë janë fejuar. Edhe pse çifti nuk e konfirmoi asnjëherë lajmin, unazat në gishtat e tyre e kanë vërtetuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm