2TON publikon projektin e ri (VIDEO)

By

Në mesin e disa këngëve që u publikuan sot është edhe ajo e 2TON-it.

Reperi nga Ferizaj lëshoi “Faj” në youtube.

Projekti u realizua nga vet artisti me beat nga XonOxa e klip nga Shaban Shabani.

Kjo këngë pason “Rrethi jem” që doli muajin e kaluar dhe mori miliona klikime në youtube.

Më poshtë keni mundësi ta shihni projektin e ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm