Ja kë po e kujton sot Teuta Krasniqi (FOTO)

By

Teuta Krasniqi vazhdon të mbetet një prej emrave më të dashur e më të lakuar nëpër mediat shqiptare.

Kjo natyrisht edhe për shkak të profesionit që ajo ushtron por që anash nuk lihet as jeta e saj private e cila është e monitoruar në çdo sekond.

Javë më parë aktorja u bë nënë për herë të dytë duke sjellur në jetë kështu edhe një tjetër vajzë pas Taras.

Kaia është emri i vajzës së dytë por duket se ardhja e saj nuk i’a ka zbehur Teutës dashurinë e madhe që ka për bijën e saj të madhe.

Përmes një postimi në Facebook aktorja ka zgjedhur të kthehet prapa në kohë e ta kujtojë bijën e saj duke publikuar një fotografi të Taras teksa ishte vetëm 6 muajshe.

Ajo nuk hezitoi ta quajë atë edhe si ‘Tara bubamara’ teksa ngjashmëria mes saj dhe Taras ka qenë e dukshme qysh në atë kohë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm