Brenda shtëpisë së Linda Halimit, këngëtarja bën studio fotografie personale

By

Këngëtarja e famshme shqiptare Lindita Halimi, ka blerë shtëpinë e re në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku po jeton me familjen e saj.

Me bashkëshortin Edward dhe me vajzën Kaimana, ajo ka nisur një jetë të re në SHBA, megjithatë, nuk po e lë mangut aktivitetin e saj artistik.

View this post on Instagram

Have You heard #holiday Yet? It’s out everywhere! Click the link on bio ⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️ 🎵🎶🎵🎶🎵🎶🎵🎶🌟⭐️💫✨⚡️🌟⭐️💫🌟✨⚡️🍬🍬🍭🍭🥂🍾🥂🍾🍾 🎅 🥳🥳🥳🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏽🎅🏽🎅🏽🎅🏽🎅🏽🎅🏽🎅🏽🎅🏽🎅🏽🎅🏽🎅🏽🎅🏽🎅🏽🎅🏽🎅🏽🎅🏽🎅🏽🎅🏽🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️ Coat @fashionnova 🌟🌟🥂🌟🥂 #novababe #christmas #winter #winterfashion #new #single #out #tomorrow #holiday 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🔥🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳#holidays #face #makeup #mua #eyes #lips #ootd #fire #queen #woman #singer #sing #music #atlanta #atl #fitness #fit #fitnessmodel #studio #record #cook

A post shared by ♈️LINDITA♈️ (@linditaworld) on

Ndonëse më pak aktive në muzikë për momentin, Lindita nuk po e lë anash fotografinë prandaj në shtëpinë e saj ka krijuar një studio fotografie.

E pajisur me një kënd të posaçëm, kati i fundit i shtëpisë së saj ka çdo gjë që të duhet për të nxjerrë fotografitë personale, nga ato që bëjnë yjet në studiot e fotografëve të njohur.

Me reflektorë e mure të bardha, kjo pjesë e shtëpisë së saj siç duket do i shërbejë shumë për të përmbushur pasionin Linditës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm