“Ami” thotë Melinda në këngën e re (VIDEO)

By

Melinda Ademi ka publikuar projektin e ri.

Kënga e quajtur “Ami” është xhiruar jashtë vendit pasi ajo jeton në Amerikë tash e një kohë të gjatë.

Për muzikën u kujdes Panda ndërkaq teksin e shkroi vet reperja me ndihmën e Tonic dhe Denk.

Melinda u bë më e njohur pas këngës “Palo” që thuhej se ishte diss për Taynën.

Më poshtë mund ta ndiqni projektin e ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm