Konfirmohet një tjetër ndarje në estradë!

By

Dhurata Ahmetaj ndahet nga i dashuri?! Ky lajm është shumë i vërtetë!

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj përfundimisht i ka dhën fund lidhjes me Argjend Haradinaj. Këta të dy ishin në lidhje dashurie prej më shumë se dy vite derisa burime të Prive mësojnë se ish cifti ka disa muaj që kanë ndërprerë kontaktin me njëri tjetrin.

Kujtojmë se Dhurata dhe Argjendi para një kohe patën një krizë në lidhje e cila nuk mbeti pa u vërejtur edhe nga mediat por që fillimisht u mendua se është tejkaluar.

Megjithatë këngëtarja Ahmetaj e pa penguar nga zhillimet në jetën private, sapo ka përfunduar xhirimet e këngës së re dhe pritet të lansohet së shpejti.

Artikuj të ngjashëm