Pak më shumë kujdes për veten dhe … këngëtarja shqiptare MAHNITË

By

Është bërë kohë relativisht e gjatë që prej projekteve të fundit të këngëtares së njohur Rezarta Shkurta.

E impenjuar kryesisht në rritjen e vajzës dhe zhvillimin e biznesit ‘Hera Company’, Rezin ka kohë që se kemi parë në skenë.

Më larg skenës, rrjedhimisht edhe më larg kujdesit të shtuar me grim të tepërt e filtra siç na u kanë mësuar sytë në baza ditore.

Pooor, ka mjaftuar një dozë grimi e një foto e postuar që Rezarta të shkëlqej në Instagramin e mbushur gati plotësisht vetëm me foto të biznesit.

Në imazhin e fundit të publikuar këngëtarja ka marrë shumë komplimente nga miq e fansa. Të jetë kjo shenjë e ndonjë projekti të ri?! Fansave pa dyshim se do i pëlqente shumë diçka e tillë nga Rezarta. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm