Cili këngëtar shqiptar e pëlqen shumë Elvana Gjatën?!

By

Me të gjitha premisat që i japin epitetin e një ylli, Elvana Gjata vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të pëlqyera.

Por, nuk janë vetëm fansat ata që nuk kursehen në komplimente dhe vlerësime por edhe kolegët, përtej rrezes së Threedots.

Nëse nuk e keni ditur, është këngëtari Butrint Imeri ai që në shumë intervista ka shprehur preferencën e tij për Elvanën dhe dëshirën për të bërë një bashkëpunim me të.

Tashmë kur është konkretizuar dueti me Eleni Foureiran, nuk do ishte çudi nga Butrinti që të vinte në bashkëpunim edhe me Elvanën, si një kombinim që do pëlqehej pa dyshim shumë nga fansat. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm