Personi më i pabesë që ka njohur – Flet Shyhrete Behluli

By

Protagoniste e intervistës “50-të Pyetje” në Prive, këngëtarja Shyhrete Behluli ka zbuluar plot gjëra nga jeta e saj.

Përveç se e dha lajmin që po bëhet sërish gjyshe, këngëtarja tha edhe plot gjëra të tjera rreth jetës, familjes dhe punës.

E sigurisht, në krejt këto vjet që ka në skenë, një njeri të pabesë do e ketë takuar ndonjëherë.

“Njeriu më i pabesë që e ke njohur”, ishte pyetja e Vlorijan Halilit…

“Nuk mund të flas. Nuk kisha dashur të jap një emër”, ka thënë këngëtarja e cila ka refuzuar të tregojë se nga kush është zhgënjyer. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm