Detajet e albumit të parë të Kidës (VIDEO)

By

Kida së shpejti sjellë albumin e saj të parë.

Pas shumë hiteve që ajo solli ndër vite, artistja shumë e dashur për publikun është gati për album.

Por, çfarë do të përmbajë ajo, me kë po punon dhe a do të ketë bashkëpunime brenda por edhe të tjera gjëra rreth saj i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm