Konfirmohet: Me këtë projekt të ri po kthehet Luana Vjollca

By

Për pak kohë e ka mbyllur kapitullin e moderimit të spektakleve, e për një kohë pushoi nga skena e paraqitjet publike.

Por moderatoja shqiptare Luana Vjollca, nuk e ka kufizuar veten vetëm në moderim e gazetari. Ajo ka eksperimentuar edhe me muzikë dhe tashmë ka sjellë disa projekte, e ai i fundit është “Benzina”.

E meqë vera po afrohet e Luana është ndër vajzat më atraktive që ka skena, ajo s’do e lërë gjatë bazamentin e fansave të saj që ta presin.

Këngëtarja po punon në projektin e ri dhe këtë e dëshmon fotografia e realizuar në një studio nga producenti i saj Bini Diez.

“Po vjen e reja”, ka shkruar ai, ne një fotografi me këngëtaren. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm