Majk nuk i ndahet ‘Katiles’!

By

Ajo është personazhi kryesor në klipin e tij të fundit.

Dhe tani është bërë pjesë edhe e mbrëmjeve të tij.

‘Katilja’, vajza që shfaqet në klipin e fundit të Majk, është paraqitur pranë tij të hënën mbrëma.

Majk ka publikuar një fotografi bashkë me modelen Valbona Bjraktari, e cila në spotin e këngëtarit shfaqet jashtëzakonisht seksi në rroba banje dhe me flokët kaçurrela.

Pasi është bërë baba i një vogëlushi me emrin Roan, Majk i është rikthyer jetës së natës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm