Dy më të mirat bashkë: Supermodelet Kate Mos dhe Gigi Hadid bashkojnë forcat

By

Ato janë dy supermodelet më të famshme në botë, pavarësisht se kanë një diferencë 20 vjeçare në moshë.

Dy biondet bombastike, Gigi Hadid dhe Kate Moss kanë bashkuar forcat këtë të marte për kampanjën e re të markës Stuart Weitzman.

Dy bukuroshet kanë shfaqur bukurinë e tyre në vetëm veshje minimale të bardha e kanë pozuar para kamerës krah për krah, duke e dëshmuar se pse kanë bërë histori në industrinë e modës. /Prive.al

Best of the best: Blonde bombshells Gigi Hadid and Kate Moss joined forces on Tuesday for the new SS18 Stuart Weitzman campaign

Artikuj të ngjashëm