KONFIRMOHET LIDHJA E DHURATA AHMETAJ!

By

Javët e fundit këngëtarja Dhurata Ahmetaj u përfol shumë në planin personal. U shtuan dyshimet se këngëtarja Dhurata nuk është më single.
Prive këtë lajm e konfirmoi para disa ditëve në emission e ndërsa tani sjellim një foto të çiftit Dhurata Ahmetaj dhe Argjent Haradinaj.
Pas gjithë këtyre thashethemeve dyshja më nuk e fshehin se mes tyre ka diçka./Prive.al

Artikuj të ngjashëm