Seksi Mama – Argjentina Ramosaj zbulon format fit

By

Kur je mama dhe ia del të dukesh si Argjentina Ramosaj, meriton një trofe.

Këngëtarja e famshme shqiptare ndonëse nënë e një djali, ka arritur t’i ruajë format e saja dhe duket mahnitëse edhe në rroba banje.

View this post on Instagram

🌊😴

A post shared by Argjentina Ramosaj (@argjentinaramosaj) on

Ndoshta punë në palestër e ndoshta edhe gjenetike, këngëtarja po që ka një fizik për t’i marrë lakmi.

Me pushime në Jug të Shqipërisë e shoqëruar nga bashkëshorti Dukagjini dhe djali i saj tre vjeçar Noah, Argjentina i ka dhënë vetes ca ditë “off’, nga çdo gjë.

Këngëtarja nga ditët që po i kalon në bregdetin shqiptar jugor, ka publikuar disa imazhe në të cilat duket shumë atraktive në një palë rroba banje të zeza.

Flokët e saja si gjithmonë, edhe pse në kripë e diell, po duken rrezatuese. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BnQ6sD1HNGn/?taken-by=argjentinaramosaj

 

Artikuj të ngjashëm