Dhurata Dora ka shkëlqyer mbrëmë në një dasëm

By

Verën për vete e ka tejet të angazhuar me koncerte, por këngëtarja Dhurata Dora po gjen kohë edhe për t’i kushtuar pak familjes dhe rrethit.

Në vlugun e turit të mbrëmjeve muzikore, Dora ka stopuar gjithçka mbrëmë për të mos munguar në një dasëm.

Këngëtarja, me plot kuptimin e fjalës ka shkëlqyer me dukjen e saj të kuruar nga Sellma dhe Kaci në fustanin e gjatë të Valdrin Sahitit.

Fjalët janë të tepërta kur shoqërohen me këtë fotografi. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm