ENVER GJOKAJ NË ‘AGENT CARTER’

By

Daniel Sousa është roli më i ri i shqiptarit Enver Gjokaj. Këtë karakter aktori e interpreton në serialin më të ri të televizionit amerikan ‘ABC’, “Agent Carter”.
Ky nuk është roli i parë i rëndësishëm për Gjokaj pasiqë ka qenë pjesë e The Walking Dead si dhe vëmendjen e kinemasë amerikane e fitoi pas pjesëmarrjes në serialin ‘DollHouse’ përkrah Eliza Dushkut./Prive.alimage

Artikuj të ngjashëm