Flori ndan bisedat private, protagoniste Fifi

By

Flori Mumajesi ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale një bisedë private me një fanse të tij e cila sipas të gjitha gjasave ka përjetuar refuzimin nga kantautori.

E dëshpëruar, vajza në fjalë shprehej se mbase do duhej të ishte Fifi ‘një copë mishi me dy sy’, referuar afërsisë dhe raportimeve për lidhje mes Florit dhe Fifit, të cilat megjithatë nuk janë të vërteta sepse dyshja ndajnë vetëm një miqësi shumë të mirë.

Kaq ka mjaftuar që Flori t’i dalë në mbrojtje mikes së tij përballë fanses me pretendime.

Me këtë bisedë, shuhen dyshimet se papritmas, Fifi dhe Flori nuk gëzojnë më respekt të ndërsjellë dhe miqësia mes dyshes vazhdon të jetë po e njejta. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm