Konfirmohet, Bebe Rexha në turne me një super-yll botëror

By

Bebe Rexha do ta shoqërojë këngëtaren me famë Ellie Goulding në turneun e saj botëror.

Kjo turë e koncerteve të planifikuara do të quhet Delirium World Tour dhe që do të fillojë më 01 Prill në Vankuver të Kanadasë dhe do të vazhdojë deri në fund të Qershorit në Madison Square Garden në New York. / prive.al

Artikuj të ngjashëm