Majki, i zhveshur në vaskë nën shoqërinë e një femre! (VIDEO)

By

Një ndër emrat më të komentuar e të suksesshëm të kohëve të fundit në diskografinë shqiptare, Majk, së fundmi ka zënë vend në mediat edhe për jetën private.

U përfol një lidhje me modelen rumune Marcela, mirëpo këtë Majki e mohoi duke e cilësuar bukuroshen thjesht si shoqe.

Single, apo jo, reperi duket se nuk po ‘hjek’ aspak për femra dhe po bën qejf deri në maksimum.

Para pak minutash, në rrjetin social Snapchat ai ka postuar një video ku vetë shihet në vaskë, totalisht i zhveshur teksa për shumë pak sekonda ka fokusuar edhe trupin e një vajze e cila tashmë kishte dalë nga vaska.

Prive ka arritur ta sigurojë videon dhe për të dhënë një imazh të qartë, inserti është i regjistruar në slow-motion. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm