Ky është i dashuri i Nicole Scherzinger

By

Ata kanë qenë të lidhur romantikisht, pavarësisht se Nicole Scherzinger thotë se ajo është shumë e zënë për tu lidhur me dikë.

Por mund të ketë më shumë histori mes saj dhe Thom Evans, teksa ishin fotografuar duke shikuar me admirim njëri-tjetrin në lokalin e koktejve në Londër, njofton Klan Kosova.

 

 

Ndërsa dyshja qëndronte pranë barit, Thom e shikonte me dashuri Nicole!

Artikuj të ngjashëm