Mungoi në “Rrethi katror”, Ina zbulon arsyen

By

Ish-protagonistja e “Përputhen” Ina Kollçaku mungoi ditën e djeshme në përbërjen e “Rrethi katror”.

Ajo u zëvendësua me Vlerë Gjakovën, teksa ndryshe nga herët tjera kur mungesa ishte e justifikuar për arsye shëndetësore, Manushi nuk komentoi për këtë pjesë.

View this post on Instagram

A post shared by Inna Kollcaku (@innakollcaku)

Mbi mungesën e saj, Ina është prononcuar për Prive.al

Ajo ka treguar se bëhet fjalë për shkëputje të përkohshme.

“Unë nuk jam larguar dhe do të jem deri në fund të sezonit në korrik. Për një arsye profesionale, ditën e regjistrimit kisha shfaqjen e teatrit në Rrogozhinë dhe nuk munda të jem në emision. Këtë të diel do të jem dhe në vazhdim” – është shprehur Ina.

Për ata që u shqetësuan, Ina nuk do të mungojë gjatë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm