“Hile hile” – kënga më e re e Adelina Tahirit (VIDEO)

By

Adelina Tahiri ka lëshuar projektin e saj të ri të paralajmëruar vetëm një ditë më parë.

“Hile hile” quhet kënga e realizuar nga Irkenc Hyka dhe Petro Xhori.

Videoklipin e kësaj kënge e ka bërë produksioni MAX, me të cilët Adelina ka bashkëpunuar shpesh herë.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm