Kompania e Rihanna’s poston fotografinë e Dafina Zeqirit, ja pse!

By

Dafina Zeqiri ka dalë në faqen e kompanisë së Rihanna’s në Instgram e cila ka afër 1 milion ndjekës.

Foto e saj u postua aty pasi Dafina pati të veshur markën e saj të re.

Faqja e etiketoi këngëtaren shqiptare dhe mori mijëra pëlqime.

Ju kujtojmë që Dafina së fundmi nxori ‘Kalon’ bashkë me Lumi B dhe ka arritur të jetë në shumë koncerte edhe pse u largua nga Kosova për të vazhduar karrierën në Amerikë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm