Flori Mumajesi feston ditëlindjen, s’do ta besoni moshën e tij

By

Padyshim se është njëri prej kantautorëve më të mirë shqiptar.

Flori Mumajesi ka arritur të jetë shumë gjatë si njëri prej artistëve më të pëlqyer për muzikën që ka bërë.

Flori sot feston sot ditëlindjen dhe është bërë hiç më pak se 36 vjeçar.

Artisti mbrëmë përmbylli turnenun veror në Zone Club aty ku edhe festoi orët e para të ditëlindjes.

Gëzuar Flori, u bëfsh 100./Prive.al

Artikuj të ngjashëm