Tayna në duet me Mozzikun? – Ky detaj i nxori zbuluar (FOTO)

By

Ka kohë që flitet për një bashkëpunim mes Taynës dhe Mozzikut.

Ka qenë reperi ai i cili ka pasur fjalë të mira për reperen shqiptare duke thënë në intervista se do të donte një bashkëpunim me të.

Dhe kësaj me sa duket i erdhi koha.

Në fakt, një fotografi e fundit e postuar nga Tayna, ka lënë të kuptohet se dyshja janë bërë bashkë për një këngë e cila do të publikohet gjatë vitit 2020.

“Edhe e lanem mos mi qit teshat e spotit niher bre”, ishte komenti I Mozzikut poshtë imazhit të Taynës.

Artistja I ktheu përgjigje reperit duke i thënë: “Konga spekulushëm”.

Nuk dihet ende nëse ky informacion është i saktë megjithatë qëndroni me ne edhe gjatë vitit 2020 për të kuptuar më të rejat nga shoëbizi vendor./Prive.al

Artikuj të ngjashëm