Detaje nga bashkëpunimi ndërkombëtar i Yllka Kuqit (VIDEO)

By

Ka disa ditë që ju kemi njoftuar se Yllka Kuqi do të sjellë një bashkëpunim ndërkombëtar.

Këngëtarja e cila ka qenë shumë aktive me këngë të reja dhe e angazhuar me dasma e koncerte, shumë shpejtë pritet ta lëshojë këngën e cila është në duet me dy të huaj.

Të gjitha detajet u tregon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm