Klientja e veçantë e Sellmës sjell transformimin më të jashtëzakonshëm

By

Në baza ditore, tek profili me qindra mijëra ndjekës i grimeres Sellma Kasumoviq shohim shumë fytyra publike dhe jo vetëm që transformohet nga duart e arta të grimeres dhe stafit të saj.

Por,nga shumë pastime të bëra në Instagram, një i fundit ka qenë tejet i veçantë, për faktin e një klienteje të tillë.

Sellma ka ndarë me ndjekësit transformimin me grim të një gruaje të moshuar e cila në pjesën finale, duket shumë e kënaqur me rezultatin.

Videoja e mëposhtme flet vetë… /Prive.al/

AGE IS JUST A NUMBER !! She was so happy when we finished her makeup ?I'm dead ,just love her she's full of life and a real glam lover ? Products used : @anastasiabeverlyhills Aurora Glow Kit "Orion" @hudabeauty @shophudabeauty Rose Gold Palette "Black Truffle" @natashadenona Foundation X "Medium 48" @hudabeauty @shophudabeauty 3D highlighter palette "Fiji" & "Zanzibar" @anastasiabeverlyhills Brow Pro Palette "Chocolate" #makeupbyStudioSellma#instamakeup#anastasiabeverlyhills#norvina#abhbrows#abhglow#natashadenona#hudabeauty#shophudabeauty#hudabeautyinspiration#hudabeautyrosegoldpalette#hudabeauty3dhighlight#ndfoundationx#fcmakeup#makegirlz#ageisjustanumber#baddiewinkle#cool#glammaa #wakeupandmakeup#brian_champagne#makegirlz#laura_143#fiercesociety#makeup#hair#makeuptutorialsx0x#theellenshow#cosmopolitan#makeupoftheday#theshaderoom

A post shared by Sellma Kasumoviq (@sellmakasumoviq) on

Artikuj të ngjashëm