Publikohet “Katrina” nga Mercy dhe Gadafi

By

Kanë disa projekte që kanë ardhur në bashkëpunim, e njëjtë ndodhi edhe me këngën e re “Katrina”, e cila simbolizon uraganin e në këtë rast një femër.

Bëhet fjalë për këngën e Mercy dhe Gadafit të cilët gjatë fundjavës kanë lansuar këtë projekt të krijuar nga Massive Production me tekst të vetë reperëve.

Ndërkaq videoklipi i tyre është punuar nga XL Films. Bashkëpunimi mes tyre nuk do të ndalet me kaq pasiqë shumë shpejt vjen dhe ni tjetër këngë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm