Alban Skenderaj flet për aksidentin

By

Sot në mediat online qarkulloi lajmi se Alban Skenderaj është aksidentuar me humoristin Ermal Mamaqi në Ferizaj.

Supozimi se dyshja mund të kenë qenë bashkë lindi nga videot e përbashkëta prej mbrëmjeve muzikore por ka qenë vetë këngëtari që përmes një njoftimi ka qetësuar fansat.

Ai ka treguar se nuk ka qenë në makinë me Ermalin.

Dua te qetesoj te gjithe njerzit nga familjaret tek fansat. Jam ne shkup me shendet te plote dhe sonte per koncert ne Kerçove – është shprehur mes tjerash Albani. /Prive.al/

%

Artikuj të ngjashëm