Ekspeditat e Floriana Garos: Vera i dedikohet pushimeve me të fejuarin nga Kosova

By

Shumë gjëra kanë ndryshuar për prezantuesen Floriana Garo përgjatë muajve të fundit.

Papritmas, ajo bëri të ditur lajmin e fejesës me një avokat nga Kosova që jeton në Zvicër teksa pak kohë më pas, ajo bëri të ditur edhe largimin nga bota e televizionit pas pesë sezonesh në ‘Jo vetëm modë’.

E tashmë kur është e lirë nga pothuajse secili angazhim me të cilin preokupohej në baza ditore, duket se pushimet mbeten alternativa më e mirë për bukuroshen.

Garo ka nisur tashmë ekspeditën në shtetin aziatik të Tajlandës nga ku ka postuar disa foto e vetme dhe jo përkrah Enisit.

Ndryshe, ky është udhëtimi i dytë brenda pak muajsh nga çifti i cili fillimisht zgjodhi të eksplorojë Maldivet si destinacionin e parë më të largët, përtej Europës. /Prive.al/

 

My new friend #tiger #vacationmode #chiangmai

A post shared by Floriana Garo (@florianagaro) on

Artikuj të ngjashëm